Pozycjonowanie stron internetowych - cennik, Gdańsk


Pragnąc odnieść sukces w biznesie, warto zacząć od zdobycia Klientów na swoim podwórku. Jeśli Twoja firma ma swoją siedzibę w Gdańsku, wręcz naturalne staje się promowanie jej właśnie w tym mieście.

W tym momencie możesz zapytać, jak tego dokonać – odpowiadamy, że dzięki działaniom
z zakresu pozycjonowania lokalnego. Twoja strona szybciej uzyska dobry ranking w
wyszukiwarce, a Twoja firma zyska większą rozpoznawalność wśród Gdańszczan.

Dzięki naszym działaniom Twoja witryna będzie generować duży ruch, a wiele z tych odwiedzin zakończy się złożeniem i sfinalizowaniem zamówienia w Twoim sklepie.
Jesteśmy doświadczonymi profesjonalistami, dlatego nie rzucamy słów na wiatr. Z nami naprawdę zaczniesz zarabiać. O wiele szybciej, niż mógłbyś przypuszczać!

Dlaczego promocja lokalna jest atrakcyjna?

Pomożemy Ci się zaprzyjaźnić z Google. Wyraźne połączenie z algorytmami popularnej wyszukiwarki zaowocuje dobrą pozycją w jej rankingu. Tym samym wieloma korzyściami dla Twojej firmy i dla Twoich odbiorców. Klienci, którzy będą poszukiwać produktów z Twojej oferty, szybko dotrą do Twojej strony firmowej pozycjonowanej przez nas.


Zamiast krążyć wokół, zwyczajnie pójdą prostą ścieżką do asortymentu znajdującego się w menu na Twojej stronie. Szybko więc otrzymają dokładnie to, czego potrzebują w danym momencie. Dotyczy to również Klientów, którzy preferują zakupy w sklepie stacjonarnym.
Korzystając z dobrodziejstw Google, sprawimy, że Twoja strona WWW stanie się wizytówką w sieci dla konsumentów kupujących na mieście. Łatwa do zlokalizowania pozycja na mapie, wraz z wszystkimi niezbędnymi danymi, to budowanie dobrych relacji z Klientem, zanim jeszcze do Ciebie trafi.

Gdańsk jest niezwykle atrakcyjny także dla turystów. Korzystając z jego uroków, posługują się wyszukiwarką uwzględniającą tę lokalizację. Warto więc, by mogli wtedy natrafić na Twoją ofertę, jeśli są zainteresowani zakupem towarów, które możesz łatwo i szybko dostarczyć.

Promuj się w Gdańsku – czy z nami Ci się opłaca?
Wyróżnia nas na rynku:
- skuteczność: zawsze osiągamy swój cel, mogąc sprostać Twoim potrzebom,
- profesjonalizm: najlepsze narzędzia, najszerszy zakres usług, gwarancja jakości,
- doświadczenie: nie popełniamy błędów, wiemy, co się sprawdza i jak zmaksymalizować efekt w najkrótszym czasie,
- elastyczność: dopasowujemy się do Twoich wymagań i oczekiwań, by Twój biznes odniósł sukces zarówno wśród licznej konkurencji, jak i w niewielkiej niszy,
- odpowiedzialność: raportujemy i analizujemy nasze działania na bieżąco – otrzymujesz od nas pełny wykaz podjętych działań i efektów, jakie one przynoszą; wypracowaliśmy metody i zaplecze, które dają same korzyści w
ramach pozycjonowania lokalnego.

Bądź naszym Klientem, jeśli...

Bądź naszym Klientem, jeśli prowadzisz firmę i chcesz odnieść sukces na rynku lokalnym,
czyli w Gdańsku. Prowadzisz jednoosobową działalność, zatrudniasz dwie-cztery osoby, Twoja instytucja mieści się w przedziale średnich biznesów lub dużych?
Przyprowadzimy do Ciebie nowych Klientów z tego miasta, stosując właściwe działania SEO. Wyprzedzisz swoją konkurencję, ponieważ Odbiorcy kupią u Ciebie. Twoja strona stanie się bardziej dostępna widoczna i atrakcyjna.

Interesuje Cię indywidualna oferta – zadzwoń i sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić!

Promocja regionalna – Gdańszczanie będą kupować właśnie u Ciebie!

Będą kupować i to nie za kilka miesięcy. Wystarczy parę tygodni, bo pozycjonowanie lokalne właśnie tak działa z naszą pomocą. Zauważysz to zarówno po wzroście zainteresowania Twoją stroną wśród lokalnych internatów jak też w wynikach wyszukiwania Google. Zainteresowani Twoją ofertą, będą kupować, a także wracać, by
zamówić.

Możesz również liczyć na dodatkowy efekt: zadowoleni Klienci wspomną swoim znajomym o Twoich produktach. Ludzie coraz chętniej bowiem dzielą się w sieci informacją o zakupie nowego produktu, testują go i zdają relację np. na blogu. Nigdy nie wiesz, kto może być Twoim Odbiorcą z grupy docelowej, dlatego my przygotujemy Cię na każdą ewentualność.
Staniesz się bardziej konkurencyjny zarówno z polecenia, jak i bezpośrednio dzięki wynikom naszej pracy. Możesz nawet zostać liderem w swojej branży na rynku lokalnym, chociaż w tym przypadku warto uzbroić się w cierpliwość.

Zaczniemy od aranżacji Twojej strony firmowej, by stała się samo zatrudnioną wizytówką, która dba o wizerunek Twojej działalności. Nawet wtedy, gdy nie poświęcasz jej zbyt wiele czasu na co dzień, będzie solidnie pracować na Twój sukces. Wystarczy tylko odpowiedni wkład pozycjonerski w jej treść, strukturę, grafikę i nawigację.
… ubrać w słowa promocję lokalną w Gdańsku…
Promocja lokalna to dobry sposób, żeby zacząć pozyskiwać nowych Klientów dla swojej firmy. Najczęściej decydują się na nią małe działalności, jednak przedsiębiorcy cały czas pragną, by sprzedaż rosła, a Klientów było więcej. Pozycjonowanie lokalne jest atrakcyjne praktycznie dla każdego biznesmena.


Na te działania promocyjne składa się wiele prac z zakresu SEO. Na efekty bardziejspektakularne nasi Klienci muszą poczekać nieco dłużej, ale Odbiorców zaczynajązdobywać już po kilku tygodniach.


Korzystając z naszych usług, zainwestujesz w swoją firmę i bardziej stabilną przyszłość.
Jest to inwestycja, która nie ma żadnego marginesu błędu. Nasze działania są przemyślane, poparte praktycznym doświadczeniem. Podlinkujemy Twoją witrynę wartościowymi odnośnikami, dzięki czemu szybciej znajdziesz się wysoko w rankingu.
Zadbamy także o właściwy dobór słów kluczowych, a za pomocą raportu i analizy konkurencji dowiemy się, czy nasze działania są wystarczająco skuteczne. Audyt SEO zapewni nam dostęp do informacji o Twojej stronie i o tym, jak radzi sobie w sieci w zakresie 4W: widoczności, wydajności, wiarygodności, wizerunku.

Opracowując strategię działania, rozpatrujemy Twój biznes pod kątem branży, konkurencji, grupy docelowej, a także Twoich indywidualnych oczekiwań.

Wybierasz nas? Odnosisz same korzyści!

Chcesz wiedzieć, jak działamy. Standardowo podejmujemy się strategii, która zakłada:

  • szczegółowy audyt SEO Twojej strony firmowej – dzięki niemu wykrywamy wszelkie niedopracowania, które wpływają niekorzystnie na pozycjonowanie i pozyskiwanie Klientów,
  • optymalizację Twojej witryny pod kątem doboru odpowiednich słów kluczowych;umieszczamy je w unikalnej treści w określonej częstotliwości; typując frazy, analizujemy też Twoją konkurencję, jak również popularność wpisywanych słów w pole wyszukiwarki,
  • bieżące raporty o wszelkich udoskonaleniach i modyfikacjach – masz pełny dostęp do naszej pracy, byś zawsze wiedział, co robimy, dlaczego i jaki ma to dać efekt.

Zapewniamy również szeroką formę współpracy na preferencyjnych dla Ciebie warunkach.
Możesz z nami nawiązać współpracę na dowolny okres, jaki jest dla Ciebie korzystny.
Nasz fachowiec będzie codziennie dbał o Twoją stronę. Witryna zacznie systematycznie rosnąć w siłę, dobijając do kolejnych słupków popularności, zwiększając zarazem wyniki sprzedaży.

Czy pozycjonowanie w Gdańsku jest kosztowe – u nas nie!

Skorzystaj z darmowej wyceny, by dokładnie wiedzieć, jaki budżet przeznaczyć na promocję lokalną swojej strony. Nasza wycena jest pełna, więc w trakcie współpracy nie uświadczysz żadnych dodatkowych kosztów. Wyjątkiem jest sytuacja, kiedy będziesz mieć ponadprogramowe życzenia i oczekiwania, a nie wspomniałeś o nich podczas pierwszej rozmowy.

Cena u nas nie jest standardowa, ponieważ każdy nasz Klient ma inne potrzeby. By im sprostać, musimy opracować indywidualną ścieżkę działań SEO. Może być krótka, średnia lub dłuższa, w zależności m.in. od tego, jak korzystnie strona adaptuje się pod promocję na lokalnym, gdańskim rynku. Jeśli nasze wyliczenia nie są dla Ciebie atrakcyjne i
chciałbyś w związku z tym rozliczać się z nami na innych zasadach, jesteśmy otwarci na Twoje propozycje!


Nasza oferta może być dla Ciebie atrakcyjna, jeśli prowadzisz sprzedaż online lub stacjonarną. Dzięki naszym działaniom Klienci znajdą Cię znacznie szybciej, niż gdybyś starał się skorzystać z innych form promocji.
Zadzwoń do nas już teraz!

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki te wykorzystywane są do
gromadzenia statystyk odwiedzin naszej witryny. Więcej na ten temat możesz przeczytać tutaj.

Close